Define İşaretleri Kaplumbağa

Define işaretleri kaplumbağa kabartma veya oyma nasıl olduğu fark etmeksizin şekil itibari ile size bütün her şeyi anlatmaktadır. Genel olarak bildiğiniz gibi hayvanlara ait resimler çizilirken onların özellikleri ön planda tutulur. Kaplumbağa yavaş bir hayvandır. Bu nedenle aradığınız şeyi çok uzaklarda aramayın.

Kaplumbağa kolay çizilen bir hayvan olmadığından dolayı şekil itibari ile bize vermek istediğini verir. Bu şekillere dikkat ederek aradığınız gömüyü çok yakınlarda bulabilirsiniz.

İlk olarak; kaplumbağa önemli ve dinsel bir öğedir. Eski zamanlarda çok saygı gören bir hayvan idi. O nedenle bu resmi gördüğünüzde oralarda tünel, dehliz ve mağara aramaya başlayabilirsiniz.

İkinci olarak; kaplumbağa eğer çok büyükse o zaman aradığınız şey onun altındadır. Altını iyice araştırmalı ve kimi zaman bir giriş bulmaya çalışmalısınız. Özellikle kaplumbağa tepe, sırt gibi yerlerde ise aradığınız tam altında olabilir.

Üçüncü olarak; Kaplumbağa kabuğunun kafası eğer içinde ise veya görülmüyorsa o zaman gövdesini kırmalısınız. İçinden çıkan ve yumurtaya benzeyen cisimler oldukça değerlidir.

Define İşaretleri Kaplumbağa Anlamı

Kaplumbağa yukarıdakilerin haricinde pek çok anlamı bünyesinde barındırabilir. Bunlar;

SU KAPLUMBAĞASI

Bunun arkasında kuyruk vardır ve hızlı hareket ettiği için gömü ortalama 100 m kadar arkasında olabilir. Düz bir çizgiyi iyice araştırmalısınız.

KARA KAPLUMBAĞASI

Kaplumbağa define işaretleri arasında bulunan kara kaplumbağasının arkasında kuyruk yoktur. Ortalama 10 m arkasında bir mezar veya gömü vardır.

kaplumbağa define işareti
Define işaretleri kaplumbağa
KAMLUMBAĞA KABUĞU

Bildiğiniz gibi kaplumbağanın kabuğu onun evidir. En kıymetli eşyalarını burada saklar. Kabuğuna dikkat etmelisiniz.

KAYA ÜZERİ KAPLUMBAĞA

Kaplumbağa resmi olan kayada küçük bir oyma dikkatinizi çekecektir. Orada aradığınızdan fazlasını bulabilirsiniz. Kimi zaman yanında, kimi zaman üstünde kimi zamansa altında olabilir.

Define işaretleri kaplumbağa ile karşılaştığınızda aslında pek çok anlamı aynı anda size anlatmaya çalışan bir şekil çıkabilir karşınıza. Eskiden önem verilen bu hayvan, oralarda rütbesi yüksek olan bir kişinin mezarı olduğu anlamına gelebilir. Eğer bir yerde bu işareti gördünüz ve orada su, toprak ve kaya üçlüsü bulunuyorsa eğer bir kapak aramalı ve o kapakta hayatınızı değiştirecek bir şeyler olduğunu çıkartabilirsiniz.

Define işaretleri yılan yazımızı okumak için burayı tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir