Define İşaretleri Yılan

Define işaretleri yılan daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz üzere bize pek çok yol gösterebilir. Yılan sürünen bir hayvan olduğu ve yavaş hareket ettiği için genel olarak bize bazı anlamlar ifade eder.              

Yılanın ifade ettiği anlamlar şu şekilde karşımıza çıkar.

İlk yol; kabartma bir yılan mezar taşında değilse orada kesin bir hazine vardır. Burada yılanın ölçümü yapılarak uzaklık hakkında fikir edinilebilir.

İkinci yol; Tırmanan bir yılan gördüyseniz eğer onun boyunun hesabını yapmalısınız. Gitmekte olduğu yön ganimetin yönüdür.

Üçüncü yol; yılan resmi kayada veya toprakta da karşınıza çıkabilir. Bu kayanın altında veya toprağın altında bir emanet olduğu anlamına gelir.

Define İşaretleri Yılan Anlamları

Yukarıdakilerin haricinde daha pek çok alanda yılan karşımıza çıkabilir. Bunlar;

ÇÖREKLENMİŞ YILAN

Yılanın başı dışarıda ise boğumlarına dikkat etmek gerekir. Bu işaretin sakladığı ganimet kayanın altında olur. Etrafta dikkatinizi çeken bir kaya görürsünüz ve altını kazmanız gerekir.

ÇÖREKLENMİŞ VE BAŞI İÇERİSİNDE OLAN YILAN

Emanetini çok uzakta aramayın. Ya içeride yada yanında emanetini aramalısınız. Burada size yol gösteren bir yön vardır. Bu yön ile birlikte aradığınız ganimeti yakınlarda bulacaksınız.

BİRBİRİNE SARILI 2 YILAN

Bu simgeyi gördüğünüz zaman yanında ikinci bir işaret aramalısınız. Dikkatli ve özenli bir gömü yapılmıştır. Bulunması çok zordur. Detektörlerden faydalanabilirsiniz. Bunun dışında hazinesi yakında değildir. O nedenle burada ikin bir işaret aramalısınız.

yılan define işareti
Kaya Üzerine Çizilmiş Yılan
DİREĞE SARILI YILAN

Yılan define işareti ile birlikte karşımıza çıkan bu sembolde yılanın kuyruğu önemlidir. Ortalama 30 metre civarındaki bir uzaklıkta hazine gömülüdür. Etrafı iyice aramalısınız. Çünkü yine planlı ve güzel bir gömü sizleri bekler ve bulması epey zordur.

Define işaretleri yılan kafası planlı gömülerin bir parçasıdır. Yukarıda anlattıklarımızın haricinde yılan işareti yerlerde dere de aramalısınız. Eğer başka bir işaret yoksa dere dahi size bir işaret verebilir. Patika gibi yerler varsa oralar aranır. Kimi zamanda mezarı işaret edebilir. O nedenle içerisinde illa değerli bir şey olduğunu düşünmeyin. Kimi zaman mezarlardan bir şey bulamazsınız. Yılanın ağzı kapalı ise o zaman oralarda mağara da aramalısınız. Yılanın ağzı açık ise o zaman kaya mezarı vardır.

Yılan aynı zamanda tılsım işaretidir. O nedenle değerli şeyleri koruması içinde yapılabilir. Bu nedenle yorum yapılırken boğum sayısı, dili, kafasının yönü gibi işaretlere odaklanmalısınız. Ortalama 30 – 50 metre civarlarında bir hazine saklı olabilir.

Define işaretleri kaplumbağa yazımızı okumak için burayı tıklayabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir