Kalp İşareti Define

Define işaretleri hakkında bugün sizlere kalp işaretinden bahsetmek istiyorum. Kalp işareti define ne anlamı geldiğini ve nasıl çözümlenmesi gerektiğini anlatacağım. Kalp işareti en çok dere yataklarında olur ve büyük bir kısmında tuzak vardır. Tuzaklı define olması sebebiyle oldukça temkinli yaklaşılmalıdır.

Kalp günümüzde olduğu tarihte de oldukça değerli eşyaları sembolize ederdi. İnsanlar değer verdikleri şeyleri nasıl korumak isterse bu durum tarihte de her zaman aynıydı. Bu nedenle define arama sırasında karşılaşacağınız kalp ile hem sevinmeli hemde dikkatli olmalısınız.

İlk olarak, kalp genellikle dere kenarlarında karşımıza çıkar. Tuzaklı olduğunu söylemiştik zaten. Definede kalp işareti olarak bulunan tuzaklar deredeki suyun gücü ile çalışırlar. Ancak eğer dere kurumuşsa o zaman bir nebze daha şanslısınız demektir.

İkinci olarak, dere kenarlarında karşılaştıysanız eğer buradaki emanet sizin belinize kadar gelen su yüksekliğinde saklıdır. Bu nedenle suya kışın girmektense debisinin ve yüksekliğinin daha düşük seviyelerde kaldığı yazın girmeyi tercih etmelisiniz.

Üçüncü olarak, eğer kalp işareti define gördüğünüz yerde şelale varsa o zaman emanet şelalenin arkasındadır. Bu durumda ise kışın değil, sadece yazın ona ulaşabilirsiniz.

Kalp Define İşareti

Kalp işareti hakkında yaşanmış ve tecrübe edinmiş pek çok olay vardır. Bunlardan bahsedecek olursak;

  • Kalp işaretinin yanında ok var ise o zaman emanet tepedeki bir taşta saklıdır. Bu taşın yanından aşağıya doğru iniş olmakla birlikte 5 tane basamakla buraya girilir. Tuzak bu basamaklardan bir tanesindedir.
  • Kalbin yanında birde kadın memesine benzer bir resim varsa o zaman oldukça şanslısınız demektir. Mal hem tepede hemde sayıca sizi tatmin edecek seviyededir.
  • Kalp sembolü kimi zaman bir bütün olarak değil de karışık bir şekilde karşımıza çıkar. Ancak her ihtimale karşın genellikle altın anlamına gelir.
define işaretleri
Define İşaretleri

Kalp işareti define yukarıdaki gibi insanların gerçek hayatta karşılarına çıkmıştır. Çözülmüş define işaretleri kapsamında her zamanda çıkacak gibidir.

Kalp kimi zaman ortasından bir çizgi ile ayrılmış olabilir. Bu ayrışmaların hepsi tuzak anlamına gelir. Eğer dikkat etmezseniz bunun bedeli büyük ihtimalle canınızla ödersiniz. Kimi zamanda kalbi ortadan ikiye bölen bir yıldırım veya şimşek işareti de vardır. Burada yıldırım yönü size tuzakları gösterir. Kimi zaman kalbin bir uzvu kalpten daha ayrı olarak çizilir. Çözülmüş kalp işareti için bu durum orada tuzak olduğu anlamına gelir.

Kalp anlayabileceğiniz gibi genellikle tuzakları bizlere gösterir. Eğer tuzaklardan sağ salim kurtulmayı başarırsanız o zaman sizin için en önemli olan şeye ulaşacaksınız demektir. Tuzak olan yerde define, özellikle ciddi tuzak yerlerde de saklanacak çok şey var demektir. Tuzakları bertaraf edebilirseniz eğer o zaman defineye ulaşabilirsiniz. Kalp işareti define sizleri her zaman mutlu eden define işaretleri olarak karşınıza çıkar.

Üçgen define işareti yazımızı okumak için burayı tıklayabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir