Üçgen Define İşareti

Define işaretleri arasında bulunan üçgen define işareti gördüğünüz zaman genel olarak bir oda ile karşılaşacaksınız demektir. Ancak yine de üçgenin nerede ve nasıl konumlandığı ile ilgili bilgiler başka anlamlara da kafa yormamıza neden olacaktır.

İlk olarak, üçgen oyma eğer kabartma şeklinde ise o zaman emanet yüzeye yakın demektir. Eğer kabartma değil de oyuk ile yapılmışsa o zaman daha derinde demektir.

İkinci olarak, Üçgen olduğu yerde bir tepebaşı arayın. Define işaretleri ve anlamları itibari ile üç tane taş olan yerlere bakın. Orada aradığınızı bulacaksınız.

Üçüncü olarak, üçgen oda mezar anlamına gelir. Ancak kare veya yuvarlak olanlara göre daha değerli bir şeyler vardır. O nedenle dikkat kesilmelisiniz.

Define İşaretleri ve Anlamları

Üçgen define işareti kapsamında akla ilk gelen şey elbette ki mezar ve odalardır. Ancak günümüzde kesin çözülmüş define işaretleri ile birlikte pek çok farklı anlama da gelebilir. Bunlardan bazılarını üçgen işareti define yazımızda sizler ile paylaşacağız.

Sunum Yapılması

Kimi zaman üçgenlerde ölülere sunum yapılması için konulmuştur. Böyle zamanlarda aşağısında bir mezar olacağını bilmelisiniz. O nedenle işaretin yakınlarını araştırmalısınız. Üçgen olarak yapılan bu işaretler, diğerlerine göre ölen kişinin daha saygın veya lider özellikleri barındırmasından kaynaklı olabilir.

define işaretleri
Define İşaretleri
Eşkiya Hazinesi

Hazine işaretleri kapsamında bu işareti gördüğünüzde etraftaki kayalara iyice bakın. Eğer kayaların bir tanesinin altında boşluk görürseniz oraya dikkat kesilin. Kolunuzu sokacak kadar büyük olan bu boşluktan aşağıya bozuk para atın ve dinleyin. Eğer taş 3 – 4 saniye sonra düşerde bir yere gelirse “tik” diye bir ses duyarsınız. Bu şu anlama gelir. Orada zamanında eşkiyalar yaşamıştır. Burası da onların paralarını sakladıkları yerlerdir. Büyük bir hazine keşfetmiş olabilirsiniz.

Zamanında eşkiya hazineleri kapsamında kayaların altına boru yerleştirirlerdi. Bu boruların altına ise küpler koyarlar ve yukarıdan para attıklarında büyük küplerde para birikirdi. Böylelikle altınlarını güvenli yerlerde saklamış olurlardı. Böyle bir hazine bulmuş olabilirsiniz.

Üçgen define işareti olarak gerçek define işaretleri arasında bulunur. Böyle ipuçları gördüğünüz zaman ortamı iyi araştırmalı ve muhakkak eve döndüğünüzde değerlendirmek üzere yerin detaylı resimlerini çekmelisiniz. Kısa bir videoda oldukça iyi olur.

Ermeni define işaretleri yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir