Yuvarlak Taş Define İşareti

Gezerken veya giderken yuvarlak bir taş ile karşılaşırsanız eğer bunun anlamı çok değişken olabilir. Yuvarlak taş define işareti olarak bulunduğu yere göre değerlendirilmesi gereken bir işaret olup üzerindeki yazıları görebilmeniz için ıslatmanızı öneririz.

Define işaretleri olarak bu konuda yapılan çalışmalarda bu taşların olduğu yerden düşme ihtimalini de göz ardı etmemeniz gerekir. Eğer yakınında bir tümsek veya taşlık bir alan varsa oradan düşmüş olabilir. Buna göre birkaç tane ihtimal vardır.

  • Taş yukarıdan yuvarlanarak aşağıya düşmüştür. O zaman gözünüz yukarıda olmalıdır.
  • Mancınık taşı olabilir.
  • Üzerinde bir işaret var mı, yok mu araştırılmalıdır.
  • Üzerinde bir işaret bulamazsanız eğer o zaman yakınlarda bir işaret olup olmadığına bakmalısınız.

Kesin çözülmüş define işaretleri kapsamında bu bilgiler önemlidir. Taşı gördüğünüz yerde direkt olarak bakmanız gereken ilk şey budur. Taşı gördüğünüzde onu kımıldatmamanızı tavsiye ederiz. Öncelikle detaylı bir şekilde bölgeyi ve yakınlarını inceleyin. Eğer hiçbir şey bulamazsanız ondan sonra kımıldatın ve altında bir işaret olup olmadığına bakın.

define işaretleri
Yuvarlak taş define işaretleri

Yakınlarında dikkatinizi çeken gerçek define işaretleri bulamazsanız eğer o zaman yapmanız gereken en önemli şey o taşı kırmaktır. Ancak bu yapılabilecek hiçbir şey olmadığı zamanlarda yapılmalıdır.

Yuvarlak bir taş şekil itibari ile yapılması en zorlu taşlardan bir tanesidir.  Genel itibari ile onu yapan kişiler çok uğraş verirler ve büyük bir şeyler saklamak için yaparlar. Bunu unutmadan gereken tüm detayları bir araya getirerek düşünmenizi tavsiye ederiz. Yuvarlak taş define işareti kapsamında 1 saat arama yapıp sonrasında bulamadım diyerek taşı kırarsanız eğer büyük bir emanetten olabilirsiniz.

Kaya üzerindeki işaretler ve anlamları yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir